Grikių medus
Prekės kodas: 617
Kaina: 7.00€ 6.00€
Kiekis:  

2023 metų derliaus

1 kg

 

Grikių medus yra tamsiai pilkšvas ar rudas, aštraus specifinio kvapo, aitroko skonio. Kai kuriems grikių medus smirdi ir yra neskanus. Tačiau mėgėjai teigia, kad jis labai pagardina kavos, pieniškos sriubos ar kepsnių skonį.  Be to, pasižymi puikiomis gydomosiomis savybėmis.

Kitaip nei daugelis medaus rūšių, šis ne migdo, o tonizuoja, „pažadina“ organizmą. Jo nepatartina naudoti vakare. Tačiau šaukštelis šio medaus ryte bus nepamainomas, jei jaučiate nuovargį ir silpnumą. Grikių medus turi daugiau baltymų bei geležies, nei kitos medaus rūšys, todėl labai tinka sergantiems mažakraujyste, vaikams su silpna sveikata ir prasta imunine sistema. Jis taip pat efektyviai reguliuoja hormonų pusiausvyrą, todėl tinka paaugliams, moterims, išgyvenančioms klimakso nepatogumus.

Žmonėms, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis dažnai išrašomi preparatai, turintys cheminės medžiagos rutino. Šiuos preparatus be vargo pakeičia grikių medus – tikra rutino bomba. Jis rekomenduojamas norint sumažinti infarkto, vėžio  bei Alzhaimerio tikimybę.  Bene naujausia atrasta šio medaus savybė – kaulinio audinio stiprinimas. Po traumos ar lūžio vartodami šį medų paskatinsite audinių regeneraciją.

Grikių medus didina hemoglobino kiekį kraujyje, turi daug geležies ir todėl ramina nervinę sistemą, stiprina organizmą.

 

https://www.pasveik.lt/lt/sveikatos-ir-medicinos-naujienos/medus-paprastas-bet-stebuklingas-vaistas/4650/