Apie mus

   Meilė bitėms turbūt genais paveldėta. Tėčio tėvukas laikė bites, dėl to ir nukentėjo. Grįžęs iš tremties jis dar bandė jas auginti, bet jau nesisekė. Gintautui paliko vieną šeimą, bet ir jis jos  neišsaugojo. Tik vėliau už nuotraukas iš vieno pažįstamo gavo dvi saujas bičių - turėdamas tokį spiečių ir pradėjo bitininkauti.

Iš šio nedidelio spiečiaus ir išaugo 300 bičių šeimų bitynas. Tai hobis, išaugęs į visą šeimą vienijantį verslą.

Nuo 2015 metų vyriausiojo bitininko pareigas perėmė vyriausia Gintauo dukra - Giedrė Grigaitytė-Indrašienė. Prasidėjus bitininkavimo sezonui darbai suvienija visą didelę šeimą.

   Bitynas išsidėstęs Vakarų Lietuvoje, Klaipėdos ir Plungės rajonuose. Vasaros sezono metu bityną esame išskirstę į 16 mažesnių skyrių. Didžioji dalis bičių šeimų stovi miškingose vietovėse, kur didelė medingų augalų įvairovė. Pagal galimybę tariamės ir su ūkininkais, auginančiais medingus augalus, ir jų žydėjimo metu ten vežame bites.

   Sezono metu (nuo gegužės 10 d. iki rugpjūčio 15 d.) bityne Didžiųjų Mostaičių kaime, Plungės rajone  priimame ekskursijas ir visus, norinčius įgyti žinių apie bitininkystę, medaus gavybą bei įsigyti mūsų bityno produkcijos.